Pamuk Şeker Makinesi

Pamuk şeker makinesi kendi üretimimiz olup, hem kendi ihtiyacımız için üretilmekte hem de piyasanın talepleri doğrultusunda satışa sunulmaktadır. Pamuk şeker üretimi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Pamuk şeker makinelerimiz saatte 600 adet 15-20 gr pamuk şeker üretme kapasitesine sahiptir. Uzun yıllar sorunsuz çalışabilmektedir.

Firmamız sektörde uzun yıllardır edindiği tecrübe ile her zaman güncel gelişmeleri takip etmekte ve sürekli olarak ürünlerimizi geliştirmektedir. Makinelerimiz kullanıcılarına en seri ve problemsiz olarak pamuk şeker üretimi yapabileceği şekilde tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Pamuk şeker makinelerimiz elektrikli ve tüplü olarak iki çeşittir. Tüketicinin ihtiyacı doğrultusunda üretilmektedir. Elektrikle çalışan pamuk şeker makinelerimiz 220 V şehir elektriği ile çalışmaktadır ve mekanik arızalara karşı 1 yıl garantilidir. Tüplü pamuk şeker makinelerimiz istenildiği takdirde doğal gaza uyumlu olarak üretilebilmektedir.

Pamuk şeker makinesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için, kanka pamuk şeker olarak hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Bize danışmadan pamuk şeker makinesi almayın. Gıda sektöründe uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sanayi tipi pamuk şeker makinesi ve sanayi tipi patlamış mısır makinesi ürünlerimiz piyasada hizmet vermektedir.