Patlamış Mısır Makinesi

Patlamış Mısır Makinesi (Yeni)

Patlamış mısır makinesi dendiğinde akla iki tür makine gelir. Birincisi herkesin evinde rahatlıkla kullanabileceği küçük ev tipi patlamış mısır makineleri.

Bu makineler kullanımı oldukça kolay, küçük makinelerdir. Genellikle ağırlıkları bir kaç kiloyu geçmez. Makinenin içini ihtiyacınız kadar mısır, yağ ve tuz koyarak bir kaç dakika içinde patlamış mısırlarınızı hazırlayabilirsiniz.

 

patlamış mısır makinası
patlamış mısır makinası

Diğer seçenek ise bu işi ticari olarak yapan firmaların ve işletmelerin kullandığı patlamış mısır makineleridir. Bu tip makineler hem elektrikli hem de gazlı çalışabilirler. Her iki mısır patlatma makinesinin de avantajları vardır.

Gazlı modeller günümüzde doğal gazın yaygınlaşması ile artık genellikle doğal gaz ile çalışabilir olarak üretilmektedir. Ülkemizde elektrik fiyatları yüksek olduğu için doğal gazlı modeller elektrikli modellere karşı daha çok tercih edilmektedir.

Firmamızın ürettiği patlamış mısır makinesi, özellikleri bakımından oldukça fazla avantajları vardır. Kullanılan malzeme tamamen paslanmaz malzeme olduğu için öncelikle hijyen ve gıda üretimi için uygun malzemedir.

Paslanmaz malzeme ile üretilen patlamış mısır makinası aynı zamanda uzun ömürlü olur. Her kullanımdan sonra kolaylıkla ve hızlı şekilde temizlenebilir. Bu sayede seri üretim yapılan işletmelerde verim kaybını önler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir